menu
0 532 344 15 76
BLOG
Save The Date İzmir
izmir save the date, save the date, save the date izmir

Save The Date İzmir

izmir save the date

save the date

save the date izmir

 

Save the date

Düğün fotoğrafları ve düğün çekimlerinden çok daha önce belirlenen konsept dahilinde, düğün tarihinin belli olduğunu ve kesinleştiğini davetlilere duyurmak ve sunmak için yapılan çekim türü olan save the date çekimleri yurt dışında uzun zamandır yapılmaktadır. Ülkemizde ise son yıllarda popülerliğini arttırmıştır. Save the date çekimleri ile sizler de düğün gününüzü farklı konseptler ve fotoğraf çekimleri ile duyurabilirsiniz. Düğün organizasyonunuzu en iyi şekilde davetlilere sunmak ve tarihinizin kesinleştiğini anlatmak için siz de hemen bizimle iletişime geçerek rüya gibi bir save the date çekimine imza atabilirsiniz.

“Save the date” Türkçe anlamı “tarihi kaydet” olarak bilinen bu çekimler pek çok çift tarafından tercih edilen yeni yeni popüler olmaya başlayan özel bir çekim anlamına gelir. Düğün tarihi kesinleştiği zaman yapılan bu çekim dolayısıyla düğünden önce olması gereken bir çekimdir. Belli bir konsept çerçevesinde düğün tarihine ilişkin olarak çekimler gerçekleştirilir, gelin ve damat bu fotoğraf çekimi ile artık düğün tarihini sevdiklerine duyurabilecektir. Sizler de düğün tarihinizi davetlilere en iyi şekilde duyurabilmek için save the date İzmir çekimlerinizi bizimle yapabilir ve düğün gününüze ilişkin harika anılar biriktirebilirsiniz.

Düğün fotoğrafları ve aklınıza gelebilecek düğün organizasyonuna ilişkin tüm işlerinizde bizimle iletişime geçerek kolay ve hızlı şekilde fotoğraf çekimi, video  çekimi, düğün hikayesi ve diğer tüm konularda bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Save The Date

Save the Date İzmir

Save The Dade Çekimi

fb fb fb fb fb k k k k k