menu
0 532 344 15 76
BLOG
Kemalpaşa Superisi Otel
Kemalpaşa Superisi Otel, Kemalpaşa Kahvaltı Mekanı

Kemalpaşa Superisi Otel

Kemalpaşa Superisi Otel

 

SU PERİSİ OTEL 


                    İzmir Kemalpaşa'nın Nazarköy mevkinde bulunan Su Perisi Otel, eşsiz doğa manzarası ve büyük şehrin sıkıntı, stresinden kaçıp dinlenmek isteyenler için inanılmaz fırsatlar sunmaktadır.

İzmir şehir merkezine 25 km, Kemalpaşa’ya 3 km mesafededir. Adnan Menderes Havalimanı'na 45 dakika uzaklıktadır.
Hizmet yaklaşımı, teknik altyapısı, konforu ve toplantı salonu ile İzmir ve Kemalpaşa'da bulunan firmalara da toplantı ve konaklama imkanı vermektedir.
 

Kemalpaşa Kahvaltı

Su Perisi Otelimizde kahvaltı keyfi her zaman bir ayrıcalıktır. Çünkü doğal ürünler, öylesine farklı çeşitlerle karşınıza çıkar ki tadına doyamazsınız. Çünkü içindekiler yanında, dışında kalan emek ve özel reçeteler yediklerinizin tadını katlayacaktır. Her dem “demli” çayı ile kendi çayınızı veya kahvenizi elden servis etmeniz mümkündür. Tıpkı evinizdeymiş gibi...

 

Kemalpaşa Restoran

Akşamın karanlığı ve dinginliği çökmeye başladığında, Yöresel tadların farkına varılması yanında, hoş sohbetlerle dostlukların derinleştirilmesi ve hasbihal olunması, akşam masalarının vazgeçilmezlerindendir.

Bu sohbetlere, mezelerin ve yemeklerin tadını eklediğinizde, gecenin aslında sandığınız kadar uzun olmadığını bir kez daha anlarsınız.

 Otelimizde barındırdığımız çiftlik hayvanlarından elde ettiğimiz süt ürünlerini kullanmaktayız. Bu sayede peynir, yoğurt ve süt ürünlerinden yapılan tüm yemeklerde eşsiz ve doğal tatlar ile buluşabilirsiniz. Doğanın içinde organik yemekler ile sağlıklı ve huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

Kemalpaşa Otel ve Havuz

Otelimizde  Havuz, Bahçemizin İçinden geçen dere ve 23 Odalı Konaklama İle birlikte 15 dönümlük bahçemizde açık hava ve kapalı olmak üzere Plato Allegro, İzmir Fotoğraf Platosu olarak hizmet vermektedir..

Konaklama Olarak  Bungalow Şömineli, jakuzili ve Deluxe odalarımızla hizmet vermekteyiz..

Superisi Otel Kemalpaşa

Kemalpaşa Kahvaltı, Kemalpaşa Restoran, Kemalpaşa Yemek

Kemalpaşa Düğün, Kemalpaşa Düğün Mekanı, Kemalpaşa Nikah, Kemalpaşa Fotoğraf Çekim Mekanı

fb fb fb fb fb k k k k k